Kontakt

+48 533-838-838
iwona@peron8.pl

Polub nas na

Dzień Dobry!
Jesteśmy profesjonalnym zespołem zajmującym się . Jesteśmy pasjonatami rehabilitacji i sportu. A wszystko po to, żeby pomóc Ci w powrocie do dobrego zdrowia.

Zespół
Jesteśmy profesjonalnym zespołem fizjoterapeutycznym zajmującym się szeroko rozumianą pracą z ciałem. Dzięki specjalistycznym kursom, doświadczeniu oraz odpowiedniemu podejściu do pracy każdy z naszych terapeutów posiada gruntowne przygotowanie do rozwiązywania różnych problemów pacjentów. Zajmujemy się zarówno typowymi dolegliwościami bólowymi, np. przeciążeniowymi bólami kręgosłupa, pracą ze sportowcami, jak również specyficzną pracą wspomagającą leczenie ortodontyczne, logopedyczne, ginekologiczne, psychosomatyczne i wiele innych. zony zespół, by sprostać najbardziej wymagającym pacjentom. W terapii stosujemy nowoczesne, bezpieczne i uznawane w świecie metody terapeutyczne. Dobieramy je indywidualnie, bo dzięki temu szybko jesteśmy w stanie przywrócić sprawność i wyeliminować ból. Jesteśmy by Ci pomóc.

Poznaj nas

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Fizjoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej. Kieruje zespołem i wspomaga swoim 11 letnim doświadczeniem. Jako terapeuta manualny holistyczny widzi pacjenta przez pryzmat jego fizyczności i nakładających się na nią emocji, przyzwyczajeń i stresu. Zajmuje się również profilaktyką zaburzeń uroginekologicznych oraz treningami dna miednicy. Biegaczy wracających po kontuzjach wspomaga swoją wiedzą trenera lekkiejatletyki. Nie boi się tzw. „trudnych przypadków”.
Założyciel i właściciel Peron8

Strona Iwony

mgr Iwona Janus- Matyszkiewicz

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 15 lat pracuje z pasją i zaangażowaniem w zawodzie. Cały czas podnosić swoje kwalifikacje, przez poszerzanie swojej wiedzy na kursach i sympozjach. Dzięki temu, najlepiej pomaga swoim pacjentom w ich dysfunkcjach, barierach i dążeniach do upragnionych celów. Patrzy na pacjentów holistycznie, uwzględniając dzisiejszy pośpiech oraz stres, a także idącwe za tym schorzenia psychosomatyczne.

mgr Kinga Pietrzak

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 10 lat pracuje z pacjentami, uwzględniając wpływ psychiki na ciało. By być bardziej skuteczną, uczęszcza na szkolenia specjalistyczne. Jest zafascynowana związkami przyczynowo-skutkowymi między dolegliwościami w ciele, dlatego zawsze stara się znaleźć pierwotne źródło problemu pacjenta.

mgr Iwona Włodarczyk-Kuna

Zajmuje się przywracaniem równowagi w ciele za pomocą masażu leczniczego. W gabinecie powtarza swoim pacjentą jak ważne jest dbanie o fizyczność, przez aktywności sportowe, a także odpowiedni relaks. Ponadto zaraża swoją pogodą ducha.

Monika Brzyszczak