Zespół
Jesteśmy profesjonalnym zespołem fizjoterapeutycznym zajmującym się szeroko rozumianą pracą z ciałem. Dzięki specjalistycznym kursom, doświadczeniu oraz odpowiedniemu podejściu do pracy każdy z naszych terapeutów posiada gruntowne przygotowanie do rozwiązywania różnych problemów pacjentów. Zajmujemy się zarówno typowymi dolegliwościami bólowymi, np. przeciążeniowymi bólami kręgosłupa, pracą ze sportowcami, jak również specyficzną pracą wspomagającą leczenie ortodontyczne, logopedyczne, ginekologiczne, psychosomatyczne i wiele innych. zony zespół, by sprostać najbardziej wymagającym pacjentom. W terapii stosujemy nowoczesne, bezpieczne i uznawane w świecie metody terapeutyczne. Dobieramy je indywidualnie, bo dzięki temu szybko jesteśmy w stanie przywrócić sprawność i wyeliminować ból. Jesteśmy by Ci pomóc.

Poznaj nas

mgr Iwona Janus- Matyszkiewicz
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej. Kieruje zespołem i wspomaga swoim 11 letnim doświadczeniem. Jako terapeuta manualny holistyczny widzi pacjenta przez pryzmat jego fizyczności i nakładających się na nią emocji, przyzwyczajeń i stresu. Zajmuje się również profilaktyką zaburzeń uroginekologicznych oraz treningami dna miednicy.

Strona Iwony

mgr Kinga Pietrzak
Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 15 lat pracuje z pasją i zaangażowaniem w zawodzie. Cały czas podnosić swoje kwalifikacje, przez poszerzanie swojej wiedzy na kursach i sympozjach. Dzięki temu, najlepiej pomaga swoim pacjentom w ich dysfunkcjach, barierach i dążeniach do upragnionych celów. Patrzy na pacjentów holistycznie, uwzględniając dzisiejszy pośpiech oraz stres, a także idące za tym schorzenia psychosomatyczne.

Strona Kingi

mgr Iwona Włodarczyk-Kuna
Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 10 lat pracuje z pacjentami, uwzględniając wpływ psychiki na ciało. By być bardziej skuteczną, uczęszcza na szkolenia specjalistyczne. Jest zafascynowana związkami przyczynowo-skutkowymi między dolegliwościami w ciele, dlatego zawsze stara się znaleźć pierwotne źródło problemu pacjenta.

Strona Iwony

tech. Monika Brzyszczak
Zajmuje się przywracaniem równowagi w ciele za pomocą masażu leczniczego. W gabinecie powtarza swoim pacjentom jak ważne jest dbanie o fizyczność, przez aktywności sportowe, a także odpowiedni relaks. Ponadto zaraża swoją pogodą ducha.

Strona Moniki

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram