PERON ∞

Referencje

Cóż…
Nie wdając się w szczegóły spotkanie Iwony spowodowało, że odzyskałem dawny wigor i wróciłem do grona sprawnych. Mój zegar biologiczny cofnął się o dobrych kilka lat.

Dziękuję!

W podziękowaniu, twórca, administrator i autor niniejszego serwisu.

 

Jeśli chcesz zostawić komentarz, napisać referencje zrób to w komentarzu do niniejszego wpisu.
Komentarze są moderowane, pojawią się po zatwierdzeniu.

19 thoughts on “Referencje

 1. Nie znam drugiej Takiej istoty jaką jest Iwona, która by miała w sobie dość siły i odwagi by osiągnąć wyznaczony cel.

  Cieszę się że reszta świata będzie mogła korzystać z jej daru i zaangażowania.

  Gorąco pozdrawiam, życzę sukcesów i dziękuję.

  była piłkarka ręczna-Monika

 2. Gdybym nie spotkała Iwony trochę przypadkiem mroźną zimą ubiegłego roku, dziś nie mogłabym zamieścić tu podziękowań. Nie byłoby mnie.
  Jej niezawodna intuicja i wiedza zadziałały, kiedy znalazłam się w krytycznym momencie rzutu.
  Jestem przewlekle i nieuleczalnie chora.
  Każdego dnia od lat towarzyszył mi obezwładniający ból bagatelizowany przez kolejnych lekarzy. Wielomiesięczna, intensywna rehabilitacja po kolejnym niepotrzebnym zabiegu operacyjnym tylko pogarszała mój stan. Wtedy poznałam Iwonę, której wiedza, doświadczenie i intuicja pozwoliły wyprzedzić diagnozę najlepszych ortopedów i reumatologów w Polsce. Przypuszczała, co mi jest, zanim ruszyła intensywna diagnostyka. Choruję na ZZSK, ale dzięki regularnym spotkaniom z Iwoną wróciłam do normalnego funkcjonowania. Odstawiłam leki przeciwbólowe, które przyjmowałam w ilościach hurtowych i w zabójczych dawkach. Kilku niezależnych lekarzy przyznało, że gdyby nie interwencja Iwony, dziś bym nie chodziła.
  Oddałam Jej swoje chore ciało. A ona oddała mi moje życie. Dziękuję za Twoje Złote Ręce.

 3. Iwonka jest najlepsza!!!!
  oprocz umiejetnosci I kwalifikacji ma tez cieple serduszko!!
  dziekuje ze jestes! 🙂
  Aurela

 4. Przez brak rozsadku i umiaru nabawilem sie kontuzji… Jak sie z tym pogodzic? Mysli te mnie przesladowaly, meczyly. Szukajac pomocy w wielu miejscach, kulejac dotarlem do Pani Iwony. Juz po pierwszym zabiegu czulem roznice. Zalecany zestaw cwiczen przez nia opracowany dawal wyrazna poprawe. Po serii kilku wizyt wrocilem do biegania, squasha i zapomnialem juz co to znaczy bol. Pani Iwona to osoba o ogromnycm doswiadczeniu, mimo mlodego wieku, podpartego wiedza zdobyta podczas studiow na Akademii Medycznej i wielu specjalistycznych kursach.
  Jesli masz problem – nie zastanawiaj sie! Tam uzyskasz pomoc!

 5. Straciłem kilka miesięcy lecząc się Państwowo u rehabilitantów, którzy na bazie usg próbowali rozciągnąć mój mięsień dwugłowy (blizna) Już po jednej wizycie u Iwony miałem większy zakres ruchu niż po 10 spotkaniach z w/w „specjalistami”. Poza tym Iwona zdiagnozowała, że moje problemy nie dotyczą blizny. Po kłopotach z dwugłowym nie ma już śladu. Well done 🙂

 6. Pani Iwona dokonała chyba cudu. W 3 dni „postawiła na nogi” mój bark w 3 dni, a podobno wymagał wg „specjalistów” kilkutygodniowej rehabilitacji. Bardzo dziękuję.

 7. Iwona poza pełnym profesjonalizmem i bezapelacyjnie niesamowitymi umiejętnościami posiada wspaniałą zdolność do zmiany twojego sposobu postrzegania świata, a ponad to jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą.
  Dzięki Iwonce właśnie, zaczęłam chodzić po ponad 7 tygodniowym unieruchomieniu w gipsie mojej pokruszonej kostki. Bliska załamania z powodu nagłej utraty sprawności, zaniku mięśni w nodze i pozostawiona bez jakiejkolwiek rady co do „uruchomienia” nogi przez 3 lekarzy ortopedów znalazłam pomoc właśnie u niej. Iwonka pomogła mi pokonać barierę psychiczną i sprawiła że zaczęłam normalnie chodzić w niecały miesiąc po zdjęciu gipsu. Z każdą jej wizytą miałam wrażenie że to co robi z moją nogą jest jakimś cudem. Mówiłam gdzie boli, a ona swoimi dłońmi sprawiała że ból znikał. Zakres ruchu stopy również zwiększał się, mimo że moje wcześniejsze samodzielne starania odzyskania go, spełzały na niczym.
  Skutki pracy Iwony nie są jak momentami przypuszczałam cudem, ale wynikiem jej ogromnej wiedzy i jeszcze większego doświadczenia.
  Gorąco polecam każdemu, kto boryka się z podobnymi lub innymi problemami. Oddanie się w ręce Iwony, to najlepsze co można zrobić dla siebie i swojego ciała.

 8. Dziękuję Ci Iwonko, że doprowadziłaś moje stawy i kręgosłup do porządku, a stan umysłu do równowagi. Gdyby nie Ty pewnie jeszcze długo i bezskutecznie szukałabym rozwiązania. Kochani, którzy odwiedzacie tę stronę: pani Iwona jest fantastycznym fachowcem, cudownym człowiekiem i doskonałą motywacją. Wciąż się szkoli, poszukuje nowych metod leczenia. Jej postawa motywuje do działania, o to by dbać o siebie, o swoje ciało, o równowagę w życiu. Wydobywa z każdego podopiecznego pokłady energii potrzebne w procesie leczenia. Fizycznego i duchowego.
  Z całego serca polecam gabinet pani Iwony przy ul.Królewskiej ! Lepszego adresu terapii manualnej nie znam 🙂

 9. Serdecznie polecam gabinet Iwony 🙂 Moi poprzedni fizjoterapeuci skupiali się jedynie na moich problemach z kolanami. Iwona patrzy całościowo na organizm pacjenta co zdecydowanie ułatwia proces leczenia.

 10. Trudno mi było funkcjonować ze względu na nasilające się bóle kręgosłupa i głowy. Miałam szczęście, że spotkałam Panią Iwonę! Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, umiejętność słuchania, skuteczność w działaniu to tylko wycinek pozytywnych cech i umiejętności Pani Iwony. Regularne wizyty, wspólna praca, zaangażowanie w proces leczniczy i pozytywne nastawienie przyniosły niespodziewane dla mnie efekty. Pracowałyśmy nad całym kręgosłupem, a nie tylko jego częścią. Podczas terapii Pani Iwona zastosowała u mnie, m.in. bezpieczne oraz skuteczne techniki ręczne oraz odruchowe: mobilizacje, manipulacje, a także oddziaływanie na tkanki miękkie. Jednocześnie prowadziła ze mną terapię edukacyjną, żeby nie dochodziło do nawrotów bólowych. Chętnie udzielała mi profesjonalnych i wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Już po pierwszych wizytach czułam znaczną poprawę. Zorganizowałam swój czas tak, żeby móc wykonywać zalecone ćwiczenia również w domu. Stopniowo zwiększyłam swoją aktywność fizyczną i staram się nie zaprzepaścić efektów rehabilitacji. Serdecznie polecam Panią Iwonę Janus, bo jest świetną, skuteczną fizjoterapeutką i terapeutką manualną oraz życzliwym człowiekiem!

 11. Do wizyty fizjoterapeutycznej u Iwony podchodziłem z pewnym dystansem. Wydawało mi się, że to co mało inwazyjne może być w moim przypadku (bóle stopy podczas skoków) też mało skuteczne. Na szczęście się myliłem i z każdą wizytą zauważalna była systematyczna poprawa. Aktualnie mogę cieszyć się znowu w pełni sportem, również podczas dynamicznego wysiłku.

  Polecam!

 12. Zacząłem intensywnie biegać w wieku 40+ i oczywiście bez fachowego przygotowania co z czasem przyniosło niezbyt miłe w skutkach dolegliwości przeciążeniowe (syndrom pasma biodrowo – piszczelowego itp.). Rozwiązywanie problemu rozpocząłem klasycznie czyli wymiana butów, usg kolana, oraz zaordynowany przez ortopedę kwas haliuronowy, który miał zneutralizować zużycie chrząstki w stawie kolanowym. Efekt był dość mizerny. Dopiero współpraca z Iwoną zaczęła przynosić efekty. Przede wszystkim fachowo zinterpretowała wszystkie zgormadzone przeze mnie w „procesie leczenia” materiały i informacje. Po analizie rtg i usg wyjaśniła mi przed wszystkim gdzie tkwi problem. Wyjaśniła mi fachowo konieczność wzmocnienia i rozciągnięcia poszczególnych partii mięśniowych. Następnie były wizyty związane z rehabilitacją na miejscu jak również zestaw ćwiczeń w domu z każdym razem pieczołowicie dobieranych przez Iwonę. Oprócz samej rehabilitacji, dzięki której zapomniałem o moich problemach, dzięki pomocy Iwony pozyskałem sporo wiedzy na temat samego fizjologii biegania, planowania treningów, sprzętu i innych aspektów niezwykle potrzebnych biegaczowi.

 13. Polecam Panią Iwonę bo ma dużą wiedzę, doświadczenie i ręce które leczą. Pomoże każdemu. Przyjdź i przekonaj się sam.

 14. Do Iwonki trafiłam z kontuzja pasma biodrowo piszczelowego i poważnym stanem zapalnym kolana. Za kontakt musze podziękować wspaniałemu trenerowi Kamilowi Kalce. Trafiłam w ręce profesjonalistki, wspaniałej fizjoterapeutki i praktykującej bieganie osoby z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem. Postawiła mnie do biegu w niecały miesiąc ! To ze zawodowo na codzień zajmuje się projektowaniem architektonicznym i przymusem pracy przy biurku oraz na budowach nie uaktywnia mnie fizycznie, wiec pasjonacko jestem aktywnym trenerem Zumby fitnes i tańca od kilku lat, a od niedawna biegania dla wzmocnienia swoich sił witalnych ! Wkońcu prowadząc zajęcia taneczne trzeba sie wykazać i być wzorem, dzięki Iwonce znów czuję sie WSPANIALE ! Gorąco polecam wspaniałego człowieka. Dziekuje Ci jeszcze raz ! Jestes wielka !

 15. Ktoś kiedyś powiedział, że Anioły są wśród nas…Iwona jest właśnie takim Aniołem. Zmagałam się z kontuzją ponad 5 lat, przez ten czas odwiedziłam wszystkie możliwe kliniki sportowe w Łodzi i Warszawie. Zrozpaczona z powodu braku efektów w leczeniu postanowiłam dać sobie ostatnią szansę i z polecenia koleżanki odwiedzić gabinet Peron8. Iwona poradziła sobie z moją kontuzją w 9 miesięcy. Podeszła do tematu holistycznie, zajęła się moim ciałem i duszą. Wskazała odpowiednią drogę ku wyzdrowieniu. Nadała nowy sens mojemu życiu. I nie, nie jest to żadna magia. Iwona jest po prostu wspaniałym fachowcem, mądrą i wykształconą kobietą posiadającą rozległą wiedzę w temacie terapii manualnej i rehabilitacji.

  Nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze tak miłej, sympatycznej i pełnej uroku osoby, której kultura osobista i empatia powinny być przykładem dla każdego z nas.

  Każdy mój biegowy krok, kilometr, każda chwila spędzona w biegu teraz i w przyszłości będzie tylko dzięki Iwonie. Ona urealniła moje marzenia, przyczyniła się do naprawy mojego świata i natchnęła mnie ogromną dawką spokoju i optymizmu.

  Za wszystko bardzo dziękujemy :*
  Daria i Tomaszek

 16. Iwona to znakomity fachowiec, jest cierpliwa, dociekliwa, zawsze służy pomocą, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przez problemy z ITBS (zespołem pasma biodrowo-piszczelowego) myślałam, że już nie wrócę do formy, ale dzięki Iwonie przebiegłam kolejne 3 półmaratony. Zawsze potrafi zidentyfikować źródło i przyczynę bólu. Iwona nie tylko jest profesjonalna, ale też otwarta, niezwykle sympatyczna i życzliwa, zawsze wita swoich pacjentów szczerym uśmiechem.
  Iwona, bardzo dziękuję za całą współpracę!
  Z pełnym przekonaniem polecam Iwonę!

 17. Iwona to wspaniala profesjonalistka, z bogata wiedza i umiejetnosciami. Slucha pacjenta, cwiczenia dobiera do indywidualnych potrzeb. Przy tych wszystkich zaletach jest jeszcze ciepla i cierpliwa. Polecam kazdemu 🙂

 18. Do gabinetu Iwony trafiłam poprzez wspólne treningi biegowe gdzie była nieocenioną trenerką (polecam również tę jej sferę działalności). Spokój, pozytywne nastawienie oraz wiedza powodują 100% zaufania do jej działań. Niezwykle zaangażowana w problemy pacjenta, szuka odpowiedzi na pytania i dąży do rozwiązania. Indywidualne podejście z wielką wrażliwością dla człowieka to wyróżniające ją cechy wśród dzisiejszych „szybkich standardów”. Gorąco zachęcam .

 19. Do Iwony trafiłam z polecenia, a teraz polecam ją wszystkim, którzy potrzebują pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Oprócz ogromnej wiedzy, ma fantastyczne podejście do pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *