mgr Iwona Janus- Matyszkiewicz

Sprawdź stronę Iwony

mgr Iwona Włodarczyk-Kuna

Sprawdź stronę Iwony

mgr Paulina Wciórka

Sprawdź stronę Pauliny

mgr Kinga Pietrzak

Sprawdź stronę Kingi

mgr Agnieszka Bukłaho

Sprawdź stronę Agnieszki

Najcenniejszym darem jest zdrowie, którego nie można kupić i tylko poprzez swoje zachowania możesz o nie zadbać

 

Wizyta w Peron8 to wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla każdego. Osób aktywnych, osób prowadzących siedzący tryb życia, osób zmagających się ze stresem oraz z bólami i urazami.

 

To, czy czujemy się zdrowi czy też nie zależy w dużej istocie od nas samych. Dlatego mając taką świadomość wpływamy na swój nastrój i proces zdrowienia. W naszym gabinecie uczymy Pacjentów „czucia” swojego ciała. Pokazujemy jak zajrzeć w głąb siebie i poprawić swoje nawyki wpływające negatywnie na proces zdrowienia oraz dobrego samopoczucia.

W Peron8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji pracujemy metodą terapii manualnej holistycznej, która połączona jest z terapią edukacyjną. Celem terapii edukacyjnej jest uświadomienie Pacjentom, które z zachowań i nawyków wpływają na powroty bólu, kontuzji a nawet migreny i bólów głowy.

 

Podaruj swoim bliskim możliwość poznania siebie i wpływania na swoje zdrowie.

Napisz do nas na fb

 

 

https://peron8.pl/Jak%20wybrać%20dobrego%20fizjoterapeutę
Obecnie w Krajowej Izbie fizjoterapeutów jest zarejestrowanych 58 202 [1] specjalistów. W tym około 24 % [2] z nich prowadzi prywatny gabinet fizjoterapeutyczny (nie współpracujący z NFZ) […]
https://peron8.pl/Dlaczego%20Peron8?%20Poznaj%20nas%20:)
... Zabierając swoich Pacjentów w „podróż do dobrego zdrowia” pokazuję czym jest nasz cel oraz jak możemy do niego dążyć. W trakcie tej podróży nawiązujemy niesamowite więzi i budujemy niezapomniane relacje. ...
https://peron8.pl/Przejmij%20kontrolę%20nad%20swoim%20ciałem%20!!
Codziennie zmagamy się z dolegliwościami naszego ciała przez co nie czujemy się w pełni sprawni. W takim stanie często odpuszczamy codzienne czynności na rzecz odpoczynku.
https://peron8.pl/Czy%20trampoliny%20są%20dla%20mnie%20i%20mojej%20córki%20bezpieczne
Trampoliny są niezwykle przyjemną zabawą  w każdym wieku, w szczególności dla dzieci jest to niesamowita frajda . Dziś chciałabym skupić swoją uwagę na tym o czym należy pamiętać przy treningu i zabawie na trampolinach.
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram