Masaż leczniczy, relaksacyjny, sportowy …

masaż limfatyczny, masaż głęboki

Masaż to idealne narzędzie do uzupełnienia leczenia w procesie rehabilitacji, by powrót do zdrowia przebiegał dużo szybciej. Stosowany również jako profilaktyka na co dzień, by zapobiegać przeciążeniom lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Niezależnie od tego czy spędzasz czas w pracy, na bieżni lub siłowni, zadbaj już dziś o sprawność swojego ciała.

Napięcia w ciele gromadzą się nieustanie, codziennie, podczas pracy, w domu, a nawet podczas spaceru.

Stres jest powodem napięcia Twojego ciała. Masażem potrafię uwolnić Cię z jego nadmiaru.

Zobacz który masaż będzie dla Ciebie.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest wsparciem dla procesu rehabilitacji i opiera się na technikach masażu klasycznego.

Polega na usunięciu zmian odruchowych powstających w tkankach wskutek objawów chorobowych. Objawy te to: ból, napięcie, czucie spaczone, mrowienie i wiele innych, często charakterystycznych dla danej jednostki chorobowej.

Podstawowym celem masażu jest wyrównanie napięcia mięśniowego, więc stosowana technika uzależniona jest od indywidualnego stanu pacjenta.

Masaż twarzy

Dogłębny Masaż Twarzy to zabieg który cudownie odpręża, pomaga się wyciszyć i wejść w głąb siebie. Rozluźnia mięśnie twarzy, szyi i karku. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i redukuje stres.

Masaż relaksacyjny

Dedykujemy Pacjentom, którzy pragną sprawić prezent swojemu ciału lub bliskim osobom.

Masaż relaksacyjny jest dla odprężenia, naładowania baterii na kolejne dni oraz ukojenia czyli oddania się przyjemności 🙂

technik masażysta Magdalena Kosik

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram