Masaż leczniczy, relaksacyjny, sportowy …

masaż limfatyczny, masaż głęboki

Masaż to idealne narzędzie do uzupełnienia leczenia w procesie rehabilitacji, by powrót do zdrowia przebiegał dużo szybciej. Stosowany również jako profilaktyka na co dzień, by zapobiegać przeciążeniom lub zrelaksować się po ciężkim dniu. Niezależnie od tego czy spędzasz czas w pracy, na bieżni lub siłowni, zadbaj już dziś o sprawność swojego ciała.

Napięcia w ciele gromadzą się nieustanie, codziennie, podczas pracy, w domu, a nawet podczas spaceru.

Stres jest powodem napięcia Twojego ciała. Masażem potrafię uwolnić Cię z jego nadmiaru.

Zobacz który masaż będzie dla Ciebie.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest wsparciem dla procesu rehabilitacji i opiera się na technikach masażu klasycznego.

Polega na usunięciu zmian odruchowych powstających w tkankach wskutek objawów chorobowych. Objawy te to: ból, napięcie, czucie spaczone, mrowienie i wiele innych, często charakterystycznych dla danej jednostki chorobowej.

Podstawowym celem masażu jest wyrównanie napięcia mięśniowego, więc stosowana technika uzależniona jest od indywidualnego stanu pacjenta.

Masaż twarzy

Masaż twarzy (i głowy) – wykonywany przy użyciu najlepszych, zimnotłoczonych olejków z pestek malin lub śliwek. Masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. Ponadto pobudza krążenie krwi i limfy, poprawia koloryt skóry i działa przeciwzmarszczkowo. Warto pamiętać, że na twarzy znajduje się kilkadziesiąt mięśni, nie tylko mimicznych, ale też takich, które leżą głębiej. Dlatego rozszerzamy masaż twarzy również o głowę i kark.

Masaż relaksacyjny

Dedykujemy Pacjentom, którzy pragną sprawić prezent swojemu ciału lub bliskim osobom.

Masaż relaksacyjny jest dla odprężenia, naładowania baterii na kolejne dni oraz ukojenia czyli oddania się przyjemności 🙂

Masaż bańką chińską

Masaż antycellulitowy bańką chińską – bardzo skuteczna metoda w walce z cellulitem. Wykonywana regularnie, połączona z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną przynosi znakomite rezultaty. Ten rodzaj masażu wspomagany jest drenażem limfatycznym i kierowany jest również do osób z zatrzymywaniem się płynów w organizmie.

Masaż sportowy

Masaż sportowy – przeznaczony dla osób uprawiających sport profesjonalnie oraz rekreacyjnie. Przygotowuje mięśnie do wysiłku, wzmacnia je i regeneruje. Celem masażu jest prewencja i profilaktyka zapobiegająca kontuzjom.

Facebook
YouTube
Instagram