Peron8, peron osiem, peron ….

  Dlaczego Peron8? Przecież ta nazwa nie kojarzy się ze zdrowiem. Nie możesz tego zmienić? Ludzie nie zapamiętają Twojego gabinetu … 

Kiedy wspominam o swoim gabinecie czasami słyszę właśnie takie „opinie”. Jest to cudowna okazja dla mnie, aby podzielić się z innymi moją pasją oraz tym co robię. Opowiadam jak powstała nazwa gabinetu fizjoterapii, że to coś więcej niż Peron8. To emocje, uczucia, pomaganie innym… Ale po kolei, to wszystko znajdziesz poniżej. 

Poświęć chwilę, aby lepiej poznać mnie i mój gabinet terapii manualnej ☺️

 
     Myśląc nad nazwą dla mojego gabinetu zależało mi na połączeniu pracy i pasji. Aby nazwa nawiązywała do mojego nastawienia, do drogi jaką wspólnie odbywam z Pacjentami oraz chęci pomocy. Techniki jakimi pracujemy są oparte na metodzie dr Andrzeja Rakowskiego – Terapia Manualna Holistyczna. Jest to praca z ciałem, myślami, emocjami, poczuciem winy i krzywdy oraz negatywnymi skutkami stresu. 


     Emocje i myśli wpływają bardzo na to jak się czujemy. Stres, podejście do życia, pracy oraz ludzi, spowalnia a czasem uniemożliwia proces powrotu do dobrego zdrowia. 


Peron i 8, skąd takie połączenie?


     Kiedy jestem w podróży spodziewam się nowych, ciekawych oraz wspaniałych przeżyć i doświadczeń. Peron oznacza dla mnie oczekiwanie na coś przyjemnego i dobrego; to jak „podróż do dobrego zdrowia”.  Wybieramy się w nią świadomie, ale jeszcze niepewni tego co nas czeka. Podczas tej podróży, wspieram swoich pacjentów technikami autoterapii, terapii edukacyjnej oraz pracy manualnej z ciałem. 

jako symbol dążenia do równowagi. Wiem, że w życiu ciężko jest odnaleźć taką równowagę i spokój. Dlatego terapeuta manualny holistyczny jest jak przewodnik, który towarzyszy Ci i wskazuje odpowiedni kierunek. 
     W ten sposób powstała nazwa PERON8, której znaczenie już poznaliście 🙂. Prosta i łatwa jak dbałość o równowagę i zdrowie. 
   

Tak dokładnie jest w mojej pracy. Zabierając swoich Pacjentów w „podróż do dobrego zdrowia” pokazuję czym jest nasz cel oraz jak możemy do niego dążyć. W trakcie tej podróży nawiązujemy niesamowite więzi i budujemy niezapomniane relacje. Dzięki takiemu podejściu oraz pracy, Pacjenci szybciej i na dłużej wracają do dobrego zdrowia.  

W naszym gabinecie świadczymy usługi:

 Wszystkich, którzy chcą udać się w podróż do dobrego zdrowia, zapraszamy 🙂

mgr Iwona Janus-Matyszkiewicz

terapeuta manualny warszawa

mgr Agata Łojek

mgr Ada Kasjaniuk

Ada Kasjaniuk masażystka Warszawa

mgr Agnieszka Wiśniewska

mgr fizjoterapii Agnieszka Wiśniewska Peron8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji

https://peron8.pl/Nietrzymanie%20moczu
Jest to problem dotykający coraz więcej osób. Zwłaszcza kobiet a w szczególności kobiet w ciąży i po porodzie. Krępujące wyjścia z domu, wstyd i strach? Tak nie musi być. Zobacz jak możesz sobie pomóc oraz jak fizjoterapia może wesprzeć proces powrotu do normalności i równowagi w ciele.
https://peron8.pl/Pięć%20Zasad%20Zdrowego%20Myślenia
Jaki wpływ mają emocje na nasze ciało? Możesz je rozpoznać, wesprzeć proces zdrowienia i rehabilitacji. Poznaj 5 zasad zdrowego myślenia, które pozwolą Ci odpuścić i pójść dalej. To kolejny krok w podróży do dobrego zdrowia i równowagi w ciele.
https://peron8.pl/Co%20mówi%20mi%20ciało%20kiedy%20siedzę%20wygodnie
Siedzenie ogólnie nie jest dla naszego ciała korzystne, ale jeśli już nie mamy wyjścia, to podejdźmy do tego porządnie. Twoje ciało potrzebuje symetrii i zmiany, wzmocnienia mięśni głębokich tułowia oraz pleców, także rozciągania mięśni, które się przykurczają, czyli, np. mięśni biodrowo-lędźwiowych.
https://peron8.pl/Jak%20wybrać%20dobrego%20fizjoterapeutę
Obecnie w Krajowej Izbie fizjoterapeutów jest zarejestrowanych 58 202 [1] specjalistów. W tym około 24 % [2] z nich prowadzi prywatny gabinet fizjoterapeutyczny (nie współpracujący z NFZ) […]
https://peron8.pl/Dlaczego%20Peron8?%20Poznaj%20nas%20:)
... Zabierając swoich Pacjentów w „podróż do dobrego zdrowia” pokazuję czym jest nasz cel oraz jak możemy do niego dążyć. W trakcie tej podróży nawiązujemy niesamowite więzi i budujemy niezapomniane relacje. ...
https://peron8.pl/Przejmij%20kontrolę%20nad%20swoim%20ciałem%20!!
Codziennie zmagamy się z dolegliwościami naszego ciała przez co nie czujemy się w pełni sprawni. W takim stanie często odpuszczamy codzienne czynności na rzecz odpoczynku.
https://peron8.pl/Czy%20trampoliny%20są%20dla%20mnie%20i%20mojej%20córki%20bezpieczne
Trampoliny są niezwykle przyjemną zabawą  w każdym wieku, w szczególności dla dzieci jest to niesamowita frajda . Dziś chciałabym skupić swoją uwagę na tym o czym należy pamiętać przy treningu i zabawie na trampolinach.
Facebook
YouTube
Instagram