Widget RL

 • review rating 0  Prawdziwie holistyczne podejscie, ręce które leczą ciało i duszę, przywracają do życia ❤

  thumb Marta Korzeniowska
 • review rating 0  Lovely customer service.

  thumb Kinyua Muriithi Jnr
 • review rating 0  Polecam terapeutkę Panią Iwonę. Jest niezwykle kompetentna, taktowna, mająca szacunek do pacjenta. Cała wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie począwszy od wysłuchania pacjenta , poprzez przebadanie, analizę wyników, postawienie diagnozy aż po końcową fachową poradę. Odbyłam kilkanaście wizyt u Pani Iwony, które w krótkim czasie przyniosły oczekiwane dla mnie rezultaty. Każdy sportowiec borykający się z jakąś kontuzją powinien tutaj trafić ☺️

  thumb Patrycja Tatarczyk
 • review rating 0  Wspaniałe specjalistki, od początku tworzące świetną relację z pacjentem. Bezpośredni kontakt z holistycznym podejściem do zdrowia otwiera oczy na wiele spraw, można powiedzieć, że to objawienie. Polecam absolutnie każdemu!

  thumb Aleksandra Sola
 • review rating 0  Trenujesz. Łapiesz kontuzje. Albo nie trenujesz i po prostu spadłeś/spadłaś z kanapy podczas wciągania 2giej pizzy tego wieczoru. Nieważne jak to się stało, ważne ze boli. A co jest jeszcze ważniejsze, to to, ze peron8 to najlepsze miejsce żeby uzyskać pomoc. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i ogromna wiedza. Polecam!

  thumb Piotr Milczarek
 • review rating 0  Odwiedziłem wcześniej kilku innych fizio i nikt do końca nie wiedział co mi jest i co z tym zrobić. Dziewczyny bardzo szybko zdjagnozowały przyczynę i wyprowadziły na prostą. Polecam.

  thumb Pawel Marczak
 • review rating 5  Od kiedy uznałam, że będę uprawiać triathlon Iwona jest ze mną i dzielnie naprawia wszystkie moje kontuzje a przynoszę ich dużo, koi ból, ociera łzy, jest zawsze gdy natychmiast potrzebuję pomocy. Wyciąga mnie z każdej opresji, działa szybko i skutecznie, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie zaufam nikomu poza nią. A poza tym jest ciepłą, pozytywną i radosną osobą, której energia stawia na nogi. Naprawila dużo części w moim jestestwie i zmaga się z moimi kolejnymi wariactwami z anielska cierpliwością. Dzięki niej mogę robić to co kocham bo wiem, że jestem pod super opieka!!!!

  thumb Marta Terefere
 • review rating 5  Od dwóch lat borykałam się z problemem bolącego barku, a kilku ortopedów uparcie twierdziło, że jedyną receptą na mój uszkodzony obrąbek jest artroskopia. Polecono mi Iwonę i spotkania z nią to najlepsze, co mój bark mogło spotkać ;) Ból znacznie ustąpił, a dzięki zaleconym ćwiczeniom i wskazówkom bark wraca do pełni formy. Iwona ma genialne podejście do pacjenta, swoją wszechstronną wiedzę potrafi przekazać w bardzo przystępny sposób, a życzliwy klimat sprzyja szczerej rozmowie. Holistyczne podejście bardzo do mnie przemówiło i otworzyło oczy na inne ważne kwestie, za co jestem niezmiernie wdzięczna. <3 Polecam każdemu z całego serca!

  thumb Ola Krajewska
 • review rating 5  Iwona jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie. Jako jedyna naprawdę pomogła mi pozbyć się moich dolegliwości oraz pokazać, że naprawdę życie może być przyjemniejsze bez bólu. Byłem wcześniej u wielu fizjoterapeutów, jedne żaden z nich nie nie pomógł w takim sposób w jaki zrobiła to Iwona. Oprócz fizycznego leczenia wszelkich dolegliwości jest także świetną osobą, która potrafi podnieść na duchu, doradzić oraz z którą współpraca przebiega naprawdę bardzo pomyślnie. Po każdej wizycie towarzyszyło mi uczucie radości oraz tego, że ćwiczenia oraz sposób w jaki pomaga mi Iwona jest skuteczny a spotkania z nią naprawdę przynoszą pożądane efekty. Jeśli poszukujesz fizjoterapeuty który naprawdę zna się na swojej pracy jest skuteczny i do tego pełen uśmiechu to świetnie trafiłeś.

  thumb Tomasz Jakubik
 • review rating 5  Zdecydowanie 5* za profesjonalizm i wspaniałe holistyczne podejście oraz cudowną atmosferę!

  thumb Agnieszka Rak
Facebook
YouTube
Instagram