ul. Graniczna 4 lok U 6

Zadzwoń teraz

+48 533 838 838

Zarezerwuj wizytę

rejestracja@peron8.pl

+48 533 838 838  (Pn. - Pt. 8-20, Sb. 8-16)

Warszawa, ul. Graniczna 4 lok U 6

Zarezerwuj wizytę

Przejdź do opinii na Facebook'u

Przejdź do opinii w Google

Ponad 40 opinii

Ponad 30 opinii

Korzystałeś/aś z naszych usług?

Dodaj swoją opinię na temat naszej pracy

 

Wszystkie powyższe rekomendacje możesz zweryfikować na naszych profilach w Google oraz na Facebook'u. Jeśli mieliśmy okazję współpracować, będzie nam ogromnie miło jeśli podzielisz się z nami opinią.

„Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji.

 

Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite podejście do całości złożonego problemu, o czym człowiek nawet by nie przypuszczał. Od niedawna jestem żonaty i żonę również będę kierował do współpracy do Iwonki z Peron8 gdy będzie w ciąży. Wg mnie to: słuchać się, stosować się do zaleceń Iwonki, ćwiczyć, a będzie dobrze. Dziękuję serdecznie.”

 

~ Jacek G. / Google

„Do gabinetu Peron8 trafiłem, by poprawić motorykę swojego ciała. Zależało mi na działaniu holistycznym, a nie objawowym. Podjęliśmy wraz Iwoną oraz jej zespołem decyzję o współpracy długo okresowej.

 

Po 2 miesiącach intensywnej rehabilitacji (2 razy w tygodniu) moje ciało zmieniło się nie do poznania. Zmieniło się wszystko - redukcja wad postawy, brak bólu kręgosłupa oraz biodra, zwiększenie zakresów pracy stawów. Pozytywne zmiany po za mną zauważają znajomi i bliscy, z którymi chwile się nie widziałem.

 

Chciałbym podziękować całemu zespołowi:

Iwona - za plan działania, prowadzenie, pracę manualną oraz moje ulubione igły ;);

Ewelina - dobranie zestawu ćwiczeń;

Agata - za prace manualną i odnalezienie odkładającego się stresu w szyi;

Ada, Natalia - za relaks po "katuszach" u dziewczyn.”

 

~ Wojtek K. / Google

„Do Gabinetu Iwony Janus trafiłam po wypadku samochodowym, który spotęgował bóle kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego nabyte w szkole, w trakcie grania w koszykówkę i które trzymały mnie 55 lat pomimo różnych prób usunięcia ich czy złagodzenia. Usłyszałam od Iwony, że może i zmiany są nie do odwrócenia, ale kręgosłup nie musi boleć. Ta wypowiedź otworzyła przede mną wrota raju.

 

Krok po kroku fizjoterapeutka usuwała napięcia z moich mięśni, ścięgien, nerwów... Po pewnym czasie Iwona zaproponowała mi trening medyczny, czyli uruchomienie i wzmocnienie tych partii mięśniowych (…). Dzisiaj cieszę się zdrowym kręgosłupem - nie czuję jego niegdyś bolesnej obecności.

 

Mogę pracować w ogródku, wozić taczki, jeździć na rowerze, robić jogę, tańczyć, biegać z zaufaniem do mojego ciała. Żyję! I błogosławię Iwonę Janus i jej zespół!”

 

~ Monika Z.N. / Google

„Prawdziwie holistyczne podejście, ręce które leczą ciało i duszę, przywracają do życia!”

 

~ Marta K. / Facebook

„Pełen profesjonalizm, dokładna diagnostyka i ocena, indywidualne podejście do pacjenta, miła atmosfera w gabinecie. Bardzo polecam to miejsce.”

 

~ Edyta K. / Facebook

„Genialni fizjoterapeuci i masażyści. Dopiero tutaj mogłem wrócić do biegania bez bólu. Iwona idealnie wprowadziła, że tak napiszę system naprawczy i co najważniejsze kontuzja nie wraca. Do tego super masaże. Ja polecam całym sobą!”

 

~ Kacper K. / Facebook

„Dziewczyny przywracają nie tylko sprawność ruchową ale też nadzieję, że ktoś może ci w końcu pomóc.

 

Niesamowite, naprawdę holistyczne podejście do problemów pacjenta, wysłuchanie z empatią i zrozumieniem, łączenie faktów i przede wszystkim odpowiedź w postaci konkretnego planu działania od dnia pierwszej wizyty do wyleczenia/naprawienia dolegliwości.”

 

~ Marta K. / Google

„Polecam terapeutkę Panią Iwonę Janus. Jest niezwykle kompetentna, taktowna, mająca szacunek do pacjenta. Cała wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie począwszy od wysłuchania pacjenta, poprzez przebadanie, analizę wyników, postawienie diagnozy - aż po końcową fachową poradę. Odbyłam kilkanaście wizyt u Pani Iwony, które w krótkim czasie przyniosły oczekiwane dla mnie rezultaty.”

 

~ Patrycja T. / Google

„Zgłosiłem się z bardzo dużym bólem kręgosłupa i bez innej perspektywy jak operacja, po trzech wizytach dostałem wiadomość, że uda się obejść bez operacji, co było bardzo miłą wiadomością. Na chwilę obecną jestem w trakcie rehabilitacji z bardzo dobrym rokowaniem powrotu do zdrowia. Jest też również stały kontakt i  w razie problemów, czy pojawienia się bólu jest szybka reakcja. Bardzo indywidualne podejście.”

 

~ Bartek B. / Google

„Od kiedy uznałam, że będę uprawiać triathlon Iwona jest ze mną i dzielnie naprawia wszystkie moje kontuzje - a przynoszę ich dużo. Koi ból, ociera łzy, jest zawsze gdy natychmiast potrzebuję pomocy (…). A poza tym jest ciepłą, pozytywną i radosną osobą, której energia stawia na nogi. Naprawiła dużo części w moim jestestwie i zmaga się z moimi kolejnymi wariactwami z anielska cierpliwością (...)"

 

~ Marta T. / Facebook

„Trenujesz. Łapiesz kontuzje. Albo nie trenujesz i po prostu spadłeś/spadłaś z kanapy podczas wciągania 2giej pizzy tego wieczoru. Nieważne jak to się stało, ważne że boli. A co jest jeszcze ważniejsze, to to, ze Peron8 to najlepsze miejsce, żeby uzyskać pomoc.

 

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i ogromna wiedza. Polecam!”

 

~ Piotr M. / Facebook

„Wspaniałe specjalistki, od początku tworzące świetną relację z pacjentem.

 

Bezpośredni kontakt z holistycznym podejściem do zdrowia otwiera oczy na wiele spraw, można powiedzieć, że to objawienie.

 

Polecam absolutnie każdemu!”

 

~ Aleksandra S. / Facebook

Pracujemy na zadowolenie

zdrowych Pacjentów

 

Poznaj opinie naszych Pacjentów, którzy wypowiadają się na temat naszej pracy w Centrum.

Zobacz, co piszą o nas inni

Opinie

Zarezerwuj wizytę

Godziny pracy:

 

Poniedziałek - Piątek | 8:00 - 20:00

 

Sobota | 8:00 - 16:00

 

Niedziela | zamknięte

Skontaktuj się z nami:

rejestracja@peron8.pl

+48 533 838 838 (rejestracja)

Warszawa, ul. Graniczna 4 lok U 6

(wejście od strony parku)

+ bezpłatny parking dla pacjentów

Zespół

Rehabilitacja

Masaż

Peron8

PERON 8 Iwona Janus z siedzibą przy ul. Bliska 14/78, 03-804 Warszawa, NIP: 9591548259, REGON: 260206585, adres e-mail: rejestracja@peron8.pl, tel. kontaktowy: +48 533 838 838. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Plutowski.pl